Życzenia na Święta i Nowy Rok (grudzień 2022)


W ubiegłym roku życzyliśmy zarówno Państwu, jak i sobie końca pandemii, spokoju i dynamicznego rozwoju na rok 2022.  I mimo wielu różnych przeciwieństw – tak właśnie było – „Sonanto” na pewno nie mogło narzekać na św. Mikołaja!

W 2022 roku, wśród wielu wydarzeń „Zapora” wreszcie powrócił w naszym widowisku na dawny szlak bojowy, mieliśmy zaszczyt wystąpić przed bohaterami w Domu Powstańców Warszawskich, z okazji wręczenia Buzdyganów – ważnych nagród Wojska Polskiego, czy wreszcie z okazji jubileuszu 40-lecia „Solidarności Walczącej” w Gdyni.

Był to jednak także rok, w którym historia niestety znów zaczęła nabierać rozpędu. Od 24 lutego jesteśmy świadkami dramatycznych obrazów, które miały już na zawsze pozostać tylko w naszych pieśniach i piosenkach z poprzedniego wieku. Stało się to źródłem niepewności o jutro także w Polsce.

Dlatego na Święta Bożego Narodzenia i cały 2023 rok życzymy wszystkim naszym Przyjaciołom, Współpracownikom i Klientom (a także Tym, którzy jeszcze nie wiedzą, że już za chwilę zostaną naszymi Klientami:) pokoju, zdrowia i stabilizacji, a także czerpania radości z życia takiego, jakim ono jest. Niech nadchodzące Święta będą dla nas wszystkich źródłem siły, optymizmu i determinacji w przezwyciężaniu wszelkich problemów i trudności. Wszystkiego dobrego!