To pełen refleksji i wspomnień program artystyczny, dedykowany pamięci Jana Pawła II. Zadbaliśmy o zróżnicowany repertuar, dlatego obok tradycyjnych pieśni religijnych i oazowych pojawi się poezja śpiewana a także piosenki aktorskie poświęcone Ojcu Świętemu. W czasie koncertu będzie można również usłyszeć utwory, do których teksty napisał sam Karol Wojtyła.
Jeśli tylko Organizator zapewni właściwy sprzęt (ekran diodowy/projektor oraz miejsce ekspozycji) to koncert przekształci się w multimedialne widowisko, w trakcie którego obok wykonywanych przez wokalistów utworów znajdą się także liczne fragmenty video, będące podróżą przez pontyfikat Jana Pawła II.

Aktorzy i wokaliści zespołu prezentują program przy akompaniamencie pianisty i skrzypaczki, a w przypadku rozszerzenia obsady – także kwartetu smyczkowego i dodatkowych muzyków sekcji rytmicznej (perkusja, kontrabas).

Jeśli są Państwo zainteresowani zamówieniem koncertu bądź posiadają Państwo pytania związane z jego organizacją – z przyjemnością na nie odpowiemy. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce kontakt.