W naszym programie znalazły się ciekawe aranżacje najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek, a także inne, popularne piosenki kojarzone ze Świętami Bożego Narodzenia. Wśród prezentowanych utworów znajdą się zatem między innymi: „Cicha noc”, „Przybieżeli do Betlejem”, „Lulejże mi, lulej” z filmu „Miś”, „Uciekali” z musicalu „Metro”, „Maryjo, czy Ty wiesz?”, „Białe Święta”, „Kolęda dla nieobecnych” i wiele, wiele innych! Z przyjemnością sprawimy, że publiczność przeniknie świąteczna atmosfera.

Aktorzy i wokaliści zespołu prezentują program przy akompaniamencie pianisty a w przypadku rozszerzenia składu – także skrzypka, kwartetu smyczkowego, saksofonisty oraz muzyków sekcji rytmicznej.

Dzięki własnej ekipie technicznej (dźwięk i oświetlenie) koncerty świąteczne bardzo często prezentujemy z powodzeniem w kościołach, odpowiadając wówczas za całość wydarzenia (zdjęcia poniżej).

Jeśli są Państwo zainteresowani zamówieniem koncertu bądź posiadają Państwo pytania związane z jego organizacją – z przyjemnością na nie odpowiemy. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce kontakt.