Koncert rozpoczną miłosne Szlagiery Dwudziestolecia Międzywojennego. Zabrzmią „Miłość Ci wszystko wybaczy”, „ABC miłości”, czy „Nie kochać w taką noc to grzech”. Publiczność wysłucha niezapomnianych piosenek kabaretów Qui Pro Quo, Morskie Oko, czy Czarny Kot…

Następnie przypomnimy publiczności największe miłosne przeboje z lat 50., 60. i 70. W tej części koncertu obok refleksyjnych utworów o nierzadko skomplikowanych damsko-męskich relacjach, będzie także pobrzmiewał zwariowany rytm big beatu. Pojawią się przeboje o sercowych rozterkach autorstwa takich zespołów jak Czerwono-Czarni, Niebiesko-Czarni, Czerwone Gitary, czy Skaldowie.

Przypomniane zostaną najbardziej znane miłosne piosenki Władysława Szpilmana, Marii Koterbskiej, Nataszy Zylskiej, Karin Stanek oraz Piotra Szczepanika. W ostatniej części koncertu opowiemy publiczności o miłości już całkiem współczesnej… bo nawiążemy muzycznie do czasów stosunkowo niedawnych – czyli niezapomnianych miłosnych hitów z lat 80., 90. oraz współczesności.

Aktorzy i wokaliści zespołu prezentują program przy akompaniamencie pianisty a w przypadku rozszerzenia składu – także muzyków sekcji rytmicznej, skrzypka i saksofonisty.

Jeśli są Państwo zainteresowani zamówieniem koncertu bądź posiadają Państwo pytania związane z jego organizacją – z przyjemnością na nie odpowiemy. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce kontakt.