Propozycje rozrywkowe zespołu otwiera cykl trzech koncertów pt. „100 lat polskiej piosenki”. Tworzą go „Szlagiery Dwudziestolecia Międzywojennego”, „Zwariowane przeboje z lat 50., 60. i 70.” oraz „Niezapomniane hity z lat 80. i 90. (i oczywiście współczesności:)”. Repertuar z wyżej wymienionych programów koncertowych może zostać także zaprezentowany w trakcie jednego dużego koncertu z udziałem wielu wokalistów oraz instrumentalistów pt. „100 lat polskiej piosenki”
– dedykowanego przede wszystkim większym wydarzeniom lub imprezom firmowym.

Proponujemy Państwu programy koncertowe obejmujące największe polskie przeboje XX wieku w ciekawych wykonaniach artystycznych. Każdy z koncertów prowadzony jest przez konferansjera, który wzbogaca prezentowany repertuar o rozmaite historie i anegdoty dotyczące powstania kolejnych piosenek… a także ich twórców.

Pozostałe programy o charakterze rozrywkowym to „Nie ma szczęścia… bez miłości!” z piosenkami Władysława Szpilmana, muzyczno-kabaretowy koncert „Z piosenką po Warszawie” oraz „Białe Święta” – czyli najpiękniejsze bożonarodzeniowe kolędy, pastorałki i świąteczne piosenki.

Propozycją, która zainteresuje z pewnością zarówno najmłodszych jak i dorosłych, jest Bajkowy Koncert Dużych i Małych  z najpiękniejszymi piosenkami z filmów Walta Disney’a.

Bogaty repertuar prezentowany w powyższych programach koncertowych pozwolił także na przygotowanie wybranych koncertów o charakterze tematycznym – takich jak „Dzień Kobiet”, „Dzień Matki”, „Dzień Wiosny”, „Pierwszy dzień lata”, karnawał czy „Walentynki”.