Zespół wokalno-aktorski „Sonanto” powstał w Warszawie w 2012 r. – obecnie tworzy go kilkanaścioro wokalistów, śpiewających aktorów oraz instrumentalistów. Członkami naszego zespołu są absolwenci Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, Akademii Teatralnej w Warszawie, Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie (obecnie Akademii Sztuk Teatralnych im. S. Wyspiańskiego), Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, Wydziału Wokalno-Estradowego ZPSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie czy Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej – wśród nich aktorzy teatrów muzycznych a także profesjonalni instrumentaliści.

W repertuarze zespołu znajduje się obecnie piętnaście programów koncertowych – są to zarówno propozycje o charakterze rozrywkowym (takie jak choćby cykl trzech koncertów pt. „100 lat polskiej piosenki”) jak i o charakterze rocznicowym. Z naszymi programami koncertowymi występujemy zarówno w salach koncertowych, imprezach firmowych jak i na dużych wydarzeniach plenerowych – tak w Polsce jak i zagranicą.

Profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy, elementy oświetlenia scenicznego oraz własna obsługa akustyczna i oświetleniowa – to wszystko pozwala nam na zorganizowanie koncertu zespołu niemal w dowolnym miejscu w Polsce a także poza jej granicami.

  • Jesteś zainteresowany/a otrzymaniem oferty koncertowej?
  • Masz dodatkowe pytania związane z koncertem?
  • Chcesz otrzymać bezpłatne zaproszenie na koncert?

Wypełnij formularz - skontaktujemy się niezwłocznie!