Programy o tematyce rocznicowo-historycznej i patriotycznej to już od lat domena naszego zespołu. Koncerty Sonanto tradycyjnie towarzyszą rocznicom ważnych wydarzeń polskiej historii.  Wspominamy w nich także największych Polaków, którzy w naszych dziejach zajęli szczególne miejsce.

„Krzyk Wolności – Pieśni Powstania Warszawskiego”, „Pieśni Solidarności”, „Koncert Papieski” czy „Polskie drogi do Wolności”  – to tylko wybrane programy koncertowe, w których obok wokalistów, instrumentalistów (w rozszerzonym składzie to pianista, muzycy sekcji rytmicznej, skrzypce czy nawet cały kwartet smyczkowy) oraz konferansjera często pojawiają się liczne materiały multimedialne.

Prezentowany repertuar w wokalno-aktorskich interpretacjach będzie zatem okazją do refleksji i wzruszeń… choć bez przesadnego patosu.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z każdym z programów koncertowych – w każdym przypadku obok przybliżenia repertuaru znajdą Państwo także filmowy zwiastun. Zapraszamy także do działu Multimedia, gdzie znajdą Państwo relacje telewizyjne z koncertów w szerokiej obsadzie wokalnej i instrumentalnej.

  • Jesteś zainteresowany/a otrzymaniem oferty koncertowej?
  • Masz dodatkowe pytania związane z koncertem?
  • Chcesz otrzymać bezpłatne zaproszenie na koncert?

Wypełnij formularz - skontaktujemy się niezwłocznie!